.

  Uudised

  Maserati Frankfurti autonäitusel

  2016. aasta mudelivaliku kolmhark säramas Frankfurdi autonäitusel

   Maserati reastas esmakordselt sel aastal Euroopas kogu oma mudelivaliku üles Frankfurdi autonäitusel. Maserati on täiustanud oma mootoreid Euro 6 standardile ning lisanud eksklusiivse uue sisu Ghibli ja Quattroporte sedaanide Euroopa versioonidele.
  Quattroporte ja Ghibli bensiinimootorid (alates 345-hobusejõulisest kahe turbolaaduriga V6-mootorist kuni 523-hobujõulise kahe turbolaaduriga V8-mootorini) on võrreldes eelmiste mootoritega kütusesäästlikumad ja toodavad kuni 12% vähem emissioone. 2016. mudeliaasta mootorite puhul tutvustatakse ka uut Start & Stop süsteemi, pimenurgasüsteemi, Harman Kardon 900-vatist helisüsteemi ja häälkäsklustega abisüsteemi SIRI Smart Personal Assistant.

  Esmakordselt sai näha ka Ghibli ja Quattroporte uusi interjööre, mis kannavad Ermenegildo Zegna allkirja. Ermenegildo Zegna disainitud interjöör on spetsiaalselt Maseratile loodud. Uutes mudelites leiab nii nahkdetaile kui ka 100%-list looduslikku Zegna Mulberry siidi istmetel, uksepaneelidel, laeäärtes, päikesevarjudes ja laevalgustuse detailides.