.

  Uudised

  Maserati Genfi autonäitusel

  Maserati esitleb Genfi autonäitusel erimudelit GranTurismo Special Edition ja ideeautot Levante Ermenegildo Zegna.

  Maserati GranTurismo ja GranCabrio tähistavad erimudeliga Special Edition kuulsa Maserati 3500 GT 60. sünnipäeva, lisaks näitab Maserati Genfis Levantet, mille sõitjateruumis kasutatakse eksklusiivset Ermenegildo Zegna siidi.
  60. aasta eest tõi Maserati Genfi autonäitusele Maserati 3500 GT, auto, mis lõi uue ja eduka segmendi. GranTurismo Special Edition ja GranCabrio Special Edition tähistavad selle olulise sündmuse aastapäeva. Kokku toodetakse erimudeleid ainult 400 eksemplari. Kõige olulisemana saavad need unikaalsed ja eksklusiivsed autod Rosso Italiano kolmekihilise punase kerevärvi, mis meenutab F1 legendi Juan Manuel Fangio vormelit 250F. Erimudelite varustusse kuuluvad 20tollised spetsiaalsed veljed, sõitjateruumis annavad tooni neljas kombinatsioonis pakutav uue tikandiga Poltrona Frau täisnahk- või nahk/Alcantara polster. Süsinikkiust ukselävedelt leiab Special Edition embleemid ning kesktunnelilt plaadi, mis on pühendatud aastapäevale ja millele on märgitud piiratud 400-autoline tootmisarv.

  Ühtlasi toob Maserati 2017. aasta Genfi autonäitusele Levante ideeauto, mille salongis on kasutatud uut Ermenegildo Zegna 100% siidpolstrit. E. Zegna ateljee on uue beeži värvi kanga loonud spetsiaalselt Maserati jaoks, seda kasutatakse erimustrilisena ustel, auto laes ja päikesesirmidel. Siidi kombineeritakse kõrgeima kvaliteediga beeži ja musta nahkpolstriga.
  Lisaks eksklusiivsetele autodele astub Maserati stendis üles Maserati suursaadik: eelmisel aastal maailma parimaks tunnistatud restorani “Osteria Francescana” kokk ja omanik Massimo Bottura, kes pakub Maserati ja Ermenegildo Zegna valitud klientidele erilist toiduelamust.