.

  Uudised

  MASERATI ROYAL CHARITY POLO TROPHY:

  MASERATI JA LA MARTINA RAHVUSVAHELISE HEATEGEVUSLIKU POLOTURNIIRI SUURBRITANNIA ETAPP

  Pühapäev, 10. juuni 2018, Beaufort Polo Club – Täna toimus Maserati rahvusvahelise poloturniiri Ühendkuningriigi etapp, kus Gloucestershire’is asuvas Beaufort Polo Clubis aset leidnud kordusmatšis näitasid vaimustavat taset Team Maserati ja Team Dhamani 1969. Sel korral kuulus võit Team Maseratile.

  Ajaloolistel Briti aladel toimunud võistlusest võttis osa väga eriline külaline; Tema Kuninglik Kõrgus Cambridge’i hertsog, kes andis oma panuse Maserati meeskonnas koos inglismaa rahvusvahelise staarmängija Malcolm Borwicki ning Bruce Merivale-Austini ja Josh Corkiga.

  Tema Kuninglik Kõrgus mängis Centrepointi, mille patrooniks ta on, ning Royal Marsdeni vähiravifondi toetuseks, mille president ta on.

  Dhamani 1969 meeskonda kuulusid Karan Thapar, Mark Tomlinson, Antonio Manzorro ja Antonia Carlsson.

  Team Maserati kindlustas võidu veenva esitusega, lõppskooriks jäi 6 – 5 ½. Kõige väärtuslikuma mängija tiitli teenis imetlusväärse sooritusega Karan Thapar.

  2018 on viies aasta, mil Maserati ja eksklusiivse polovarustuse- ja riiete valmistaja La Martina on poloturniiri korraldanud. Suurbritannia etapp on hooaja kolmest võistlusest keskmine. Tänavune hooaeg kestab läbi kaheksa kuu ja selle käigus külastatakse Euroopa kõige eksklusiivsemaid poloväljakuid.

  La Martina disainis maineka turniiri tähistamiseks Maserati meeskonnale täiesti unikaalse luksusliku polosärgi. 100% Itaalia puuvillast tehtud särke valmistati kokku ainult neli – üks igale Maserati meeskonna liikmele.

  Mike Biscoe, Maserati Suurbritannia juht, kommenteeris: “Meil on rõõm olla taas Beaufort Polo Clubis. Maserati on mainekas bränd ja tänase ürituse elegants ja stiil peegeldavad Maserati pakutavat luksust. 2018 on viies aasta, mil Maserati on selle suurepärase turniiri peasponsor. Ühtlasi peegeldavad võistlusel näidatud fantastilised oskused täiuslikult Maseratit, eriti meie maasturit Levantet, mis on hobustega seotud elustiili ideaalseks partneriks.”

  Külluslikke hobujõude sai näha nii poloväljakul kui ka selle kõrval, kus esitleti kogu Maserati mudelivalikut alates 430-hobujõulisest Levante S GranSpordist, mis näitas võistlejatele teed väljakule, kuni GranTurismo MC-ni VIP-ala aukohal ning kõikidele imetlemiseks Beaufort Polo Clubhouse’i ette pargitud Levante S GranLusso ja Ghibli GranLussoni.

  Maserati Polo Tour jätkub Hispaanias 25. juulil 47° Torneo Internacional de Polo etapiga Sotograndes asuvas Santa Marìa Polo Clubis. Finaal peetakse 31. augustil.

  Maserati Polo Tour 2018-t saab jälgida aadressil www.maseratipolo.com, kust leiab fotosid, eksklusiivset infot ja uudiseid.