.

  Uudised

  Tunnustus suurepärase disaini eest

  Ajakirja auto motor und sport lugejad valisid Maserati Ghibli kõige kaunimaks

  Modena, 2. september 2018 – "Autonis – parim disain 2018" on Saksamaa tuntud autoajakirja auto motor und sport lugejate poolt antav väärikas auhind, mis räägib autotootja disaini tasemest. Sel aastal valisid lugejad “kõrgema klassi” segmendis oma lemmikuks Maserati Ghibli, mis sai üle 20 protsendi antud 11 990 häälest. auto motor und spordi lugejad valisid oma lemmiku umbes 90 mudeli seast.

  Ghibli on Maserati valiku üks olulisemaid mudeleid, mis on andnud suure panuse margi ülemaailmsesse edusse. Ghibli disainile tagavad dünaamilisuse kupeelik siluett ja legendaarsest Maserati A6 GCS Berlinettast inspireeritud suur radiaatorivõre.

  Ghibli kujustati Torinos asuvas disainikeskuses Maserati Centro Stile. Veelgi unikaalsemaks ja isikupärasemaks on selle muutnud GranSport ja GranLusso versioonid.

  "Disain on Maserati jaoks alati olnud võtmetähtusega. Me oleme väga õnnelikud, et ajakirja auto motor und sport lugejad seda tunnustavad ja valisid oma lemmikuks Ghibli," ütles Maserati Saksamaa tegevdirektor Piergiorgio Cecco Stuttgardis toimunud auhinnatseremoonial. "Maserati on suurepärase Itaalia disaini saadik maailmas. Meie sõidukid ühendavad elegantsi, sportliku aura ja parima viimistluse."