.

  Uudised

  Maserati esinduse avamine

  Silberauto avas Tallinnas Maserati salongi

   

  Maserati sõidukite ametlik esindus Silberauto Eesti avas 10. septembril Tallinnas luksus- ja sportautode brändi Maserati salongi. Toimus ka Mart Sanderi & Bel-Etage swingorkestri plaadi „Bella Italia“ esitlus.

   

  „Täna on eriline päev,“ ütles AS Silberauto juhatuse liige Peeter Sergo. „Me kõik oleme tunnistajaks ajaloolisele hetkele, mil Eestis avatakse esmakordselt mullu 100-aastaseks saanud Premium-automargi Maserati esindus. Mullu tegi Maserati ühtlasi kõikide aegade müügirekordi maailmas. Ka meie siin Eestis soovime anda oma väikese panuse selle autotootja suurde uude tulemisse maailmas.“


  Maserati Euroopa arendusjuht Luigi Sepe lisas: „Meil on hea meel teha koostööd Silberautoga, mis on üks suuremaid ja pikemate traditsioonidega autovaldkonna ettevõtteid Baltikumis. On hea olla tunnistajaks selle uue suurepärase salongi avamisele.“


  Maserati avaüritusel osales ka Itaalia suursaadik Eestis Marco Clemente, kelle sõnul on autobrändid, sh Maserati, oluliseks osaks Itaalia kuvandist kogu maailmas.
  Maserati uus salong paikneb Silberauto Eesti Ülemiste esinduses aadressil Peterburi tee 50a ning on üks moodsamaid autoesindusi Eestis. Suurt rõhku pööratakse teeninduse kvaliteedile ja personaalsele kliendisuhtlusele. Müügipersonal omab vägagi head ülevaadet sportlike sõidukite kasutamisest, teiste hulgas annab Maserati klientidele nõu eelmise aasta Soome autoralli meister Kaspar Koitla.


  Maserati mudelivalikusse kuuluvad diisel- ja bensiinimootoritega elegantsed sedaanid Quattroporte ja Ghibli ning eksklusiivne kupeemudel GranTurismo ja eriti sportlik kabriolett GranCabrio.


  Maserati on seadnud eesmärgiks 2018. aastaks müügimahtude viiekordistamise. Suurt edu oodatakse seejuures 2016. aastal turule tulevalt luksusmaasturilt Levante.