.

  Uudised

  Maserati maastur Levante on kohal

  Maserati linnamaastur Levante on kohal

   

  Maserati ajaloo esimene linnamaastur Levante toob Itaalia autobrändi sedaanide ja sportautode mudelivalikusse veelgi rohkem eksklusiivsust ja luksuslikkust.

  Üle 100-aastase ajalooga Maserati bränd, mis kajastab selgelt Itaalia eripära ning traditsioone, on saanud lisa võimsa ja jõulise linnmaasturi näol. Levante esiosa agressiivsust rõhutavad terava joonega esituled ja julge iluvõre. Maseratile iseloomulikku stiili on näha ka maasturi külgedel – kolm kuulsat õhusuunajat esitiibadel, trapetsikujuline Saetta logoga C-piilar ja suured raamita aknad ustel. Uue mudeli tagaosas domineerib sportautodele iseloomulik otstest kitsenev tagaaken ja voolujooneline üldmulje.

  Kõikidel uue linnamaasturi versioonidel on elektrooniline kohandatav õhkvedrustus, Q4 intelligentne nelikvedu ja kaheksakäiguline spetsiaalselt uue auto jaoks välja arendatud automaatkäigukast. Mootorite valikus on Euro6-normidele vastavad kolmeliitrised V6-bensiini- ja diiselmootorid ning hiljem lisandub valikusse ka veelgi jõulisem V8-mootor.

  Maserati Levantet ehitatakse Torino Mirafiori tehases. Euroopa müügisalongid on juba uute Levante vastuvõtmiseks valmis, mujale maailma jõuab uus luksuslik linnamaastur käesoleva aasta jooksul.