.

  GranCabrio -

  Vaimustus vabadustundest

  Neile, kellele meeldivad põnevad teed ja piiritu taevas. Maserati GranCabrio: naudi täiesti uusi väljavaateid. 

  Nõtkelt dünaamiline

  GranCabrio Spordi vaimustav profiil kannab eksimatut Pininfarina käekirja – jooni, mis on kaunistanud paljusid meie autosid läbi paljude põlvkondade. GranCabrio MC on kõige karmim Maserati kabriolett, millele lisavad veetlust Itaalia elagants ja tõeline luksus. 

  Unikaalne elegants

  Voolujooneline ja samas väärikas esiosa on saanud palju uusi elemente. Alates kaitserauast ja alaspoilerist kuni prominentse uue esivõreni, mida kaunistab Maserati Kolmikhark. Katus üleval, jätab see auto atleetlikult sujuva mulje, mida võimendavad veelgi ümarad tagatiivad ja enesekindla esiosaga hästi kokku mängiv tagumine kaitseraud. 

  Musklite mäng

  Auto tagaosa kaunistavad auto keskel kõrgele paigutatud summutiots ja uus dünaamiline kaitseraud, mille ülesandeks on õhuvoolude optimeerimine. Veel jõulisemaks muudavad GranCabrio MC välimuse 20tollised MC Design veljed. 

  Taevas on piiriks

  Maserati võidusõidutaust saab GranCabrio MC-s veelgi selgemaks ning käegakatsutavamaks. Ning avatud katusega tekib mulje, et piiriks on vaid taevas. 

  Kompromissitu edasiminek

  Uuel ja efektsel armatuurlaul püüab koheselt pilku ikooniline V-kuju. Avatud katusega sulandub sõitjateruumi disain kaunilt kokku auto väliskujuga. Termoklaasist tagumine aken tagab, et autoga on lust sõita iga ilmaga. 

  Elegantne salong

  GranCabrio sportlikud kookonistmed peegeldavad elegantset välisdisaini ja tagavad eriti hea toe kiireks ja enesekindlaks sõiduks. 
Integreeritud peatugedelt leiab reljeefsed Maserati embleemid. Kolme kodaraga, tugevalt vormitud haardekohtadega multifunktsionaalsel roolirattal on veelgi parema täpsuse ja fookuse nimel ala- ja ülaosa lamedamaks muudetud. 

  Kindlates kätes

  Maserati Stability Program (MSP) viib ohutustehnoloogiad uutesse kõrgustesse. See teedrajav süsteem on välja arendatud kõige ekstreemsemates tingimustes. MSP jälgib suure hulga andurite abil sõiduolusid ning kasutab suurepärase juhitavuse ning haarduvuse säilitamiseks tervet rida ohutus- ja auto võimekust parandavaid süsteeme.

  Mootor

  Sinu käsul  Nii GranCabrio Spordil kui ka GranCabrio MC-l kasutatakse kerget ja kompaktset 4,7-liitrist V-8 mootorit võimsusega 460 hj, pöördemomendiga 520 Nm ja pööretepiirikuga muljet avaldava 7500 pöörde juures. GranCabrio Spordi tippkiirus on 288 km/h, GranCabrio MC tippkiirus 291 km/h.