.

  GranTurismo -

  Täisvereline itaallane, Itaalias sündinud ja kasvanud.

  Traditsiooniline Grand Tourer

  GranTurismo Sport ja GranTurismo MC pakuvad Sulle nauditavat kombinatsiooni hämmastavalt harmooniliselt ühendatud vastuoludest.

  Ekstreemselt väljendusrikas

  GranTurismo esiosa on läbinud põhjaliku uuenduse ja muutunud veel efektsemaks. Sellelt leiab uue ovaalse esivõre, mis kannab kroomitud Maserati Kolmikharki ja julgeid punaseid detaile, mis on omased ainult kõige võimsamatele Maserati mudelitele.
  GranTurismo Sport on saanud uued elegantsed, terava nurga alla paigutatud Bi-Xenon esituled koos Adaptive Light Control süsteemiga. 

  100 legendaarset aastat.

  Külgprfiil on inspireeritud ajaloolisest Tipo 60/62 Maserati Birdcage'ist’ ning sellelt leiab tunnuslikke iseloomulikke detaile nagu näiteks kolmeosalised ventilatsiooniavad esitiibadel ja legendaarset Saetta embleemi kandvad kolmnurksed C-piilarid.

  Julge ja ilus

  GranTurismo MC kõige tähelepanuväärsem välisdetail on lisavarustusena pakutav kergekaaluline süsinikkiust kapott: sel on MC Trofeo võidusõiduauto kapotist inspireeritud agressiivse kujuga õhuvõtu- ja kaks suurt ventilatsiooniava. 

  Täiusliku kontrolli pakutav mugavus

  Funktsionaalsel tasandil on suurt tähelepanu pööratud ülimalt tähtsale aerodünaamikale: esispoiler, küljelaiendid ja avad uues tagakaitserauas maksimeerivad survejõudu suurtel kiirustel ning aitavad jahutada pidureid. 

  Eriline vastavalt Sinu maitsele

  Sul võimaldavad end väljendada uued värvivalikud. GranTurismo Sport ja MC on saadaval kolmekihilise Blu Assoluto, Rosso Italiano, Rosso Magma ja Blu Inchiostro värvidega. GranTurismo Sport on saadaval ka Grigio Pietra värviga. 

  Rafineeritud jõud

  GranTurismo MC sõitjateruumis on ühendatud mootorispordi innovatsioonid, lõõgastav mugavus ja progressiivne tehnoloogia. Esimesed sportistmed võib tellida ka süsinikkiust seljatugede tagakülgede ning luksusliku Poltrona Frau™ nahast ning Alcantarast kombineeritud polstriga.

  Kõik on seotud

  Välisdisaini dünaamilisus jätkub viimse detailini luksuslikus ning piiritut potentsiaali õhkavas salongis. GranTurismo Spordi rooliratta tagakülg on kaetud pehme ja puudutusel meeldiva Alcantaraga, mis kutsub kogu 4,7liitrise V-8 võimsust täiel määral ära kasutama.
  Ühtlasi on GranTurismod saanud uue disainiga armatuurlaua ning kella, peene Poltrona Frau™ nahkpolstri ja Dark Chrome ning Eco Chrome viimistlusega ukse- ja muud ehispaneelidel. 

  Mugavuse tippklass

  Tagumistele istmetele ligipääsu muudab eriti lihtsaks Easy Entry süsteem. Mõlemad esimesed istmed liiguvad elektriliselt edasi ja tagasi, andes küllaldaselt ruumi nii autosse sisenemisel kui ka väljumisel. Suurepärase mugavuse tagavad kaks eraldi vormitud tagumist kohta, kus sõitjad naudivad klassi parimat ruumikust, seljatoest välja liikuvat käetuge, kaht topsihoidjat, kohtvalgustust ja kliimaseadme juhtnuppe. 

  Kindlates kätes

  Maserati Stability Program (MSP) viib ohutustehnoloogiad uutesse kõrgustesse. See teedrajav süsteem on välja arendatud kõige ekstreemsemates tingimustes. MSP jälgib suure hulga andurite abil sõiduolusid ning kasutab suurepärase juhitavuse ning haarduvuse säilitamiseks tervet rida ohutus- ja auto võimekust parandavaid süsteeme. 

  Mootor

  Sinu käsul

  Kõik GranTurismo mudelid on varustatud kerge ja kompaktse 4,7-liitrise V-8 mootoriga, mille võimsus on 460 hj, pöördemoment 520 Nm ja pööretepiirik muljet avaldava 7500 pöörde juures.
  Lisaväärtuseks on muidugi legendaarne helitaust, mis saab pärineda ainult vabalthingavalt Itaalia V-8lt.