.

  Switch model

  Levante S - Välimus

  Maasturite Maserati

  EHE MASERATI DISAIN, VIIMSE DETAILINI.

  Elegants, jõulisus, julgus. Levantes peitub tõeline Maserati hing ja selle väljenduseks on absoluutselt parim Itaalia disain. Unikaalne ja innovaatiline maasturi stiil ühendab kupeelikud jooned ning ruumikuse, jäädes samas äratuntavalt traditsiooniliseks Maseratiks.


  TRADITSIOONIDEST AMMUTATUD INSPIRATSIOON. ESIVÕRE.

  Levante nõgusa esivõre inspiratsiooniks on kunagised kuulsad võidusõidu-Maseratid. Voolava kujuga külgtiivad võimendavad esiosa disaini ning toovad esile mootorikatte kuju. Tagumist piilarit kaunistab Saetta embleem, mida kasutati esmakordselt 1963. aastal Quattroportel. Esivõre keskel asub Maserati legendaarne sümbol - kolmhark - mis kinnitab lõplikult auto eksklusiivsust, jõudu ja elegantsi.

  HEITES TULEVIKULE VALGUST.

  Levante innovaatilised bi-ksenoon esituled (25W) on loodud pakkuma täpselt samasugust enesekindlust ja väledust, mis iseloomustavad nende inspiratsiooniks olnud kaslasi. Esitulede spetsiaalne seadistus muudab need täiuslikult sobivaks kõikidele teedele. Lisavarustusse kuuluv adaptiivtulede süsteem (Adaptive Front Lighting System) analüüsib liiklus-, kiirus- ja valgusolusid ning kohandab automaatselt valgusvihku, tagades parima võimaliku nähtavuse ja turvalisuse.

  ATLEETLIK. SEIKLUSLIK. ATRAKTIIVNE.

  Oma kassilike esitulede ja Maseratile iseloomuliku tagumise piilariga on Levante unikaalselt kupeelik külgprofiil efektne ja stiilne. Jõulisust rõhutavad aknaraamideta uksed, isikupärased tagumised tiivad ja õhuavad külgedel. Levante on tõeliselt elegantne Itaalia meistritöö, mida on vääristatud seikluslikkusega.

  MASERATI MOOTORI ISIKUPÄRANE HÄÄL.

  Naudi Maserati mootori ehedat häält. Väljalaskesüsteemi otste läheduses asuvad kaks heliregulaatorit, mis toovad esile mootori kõige atraktiivsemad toonid ning kohandavad neid vastavalt Sinu sõidustiilile. Aktiveerides režiimi „Sport”, võimendatakse mootori häält veelgi ning tagatakse tõeliselt inspireeriv sõiduelamus.