Maserati - Company

"Maserati" didžiuojasi savo šlovinga ir ilga istorija

„Officine Alfieri Maserati“ buvo įkurta 1914 metų gruodžio 1 dieną, Italijos mieste Bolonijoje. Nuo tos dienos „Maserati“ tapo neatsiejama automobilių istorijos dalis kuri padėjo vystytis automobilių sportui ir kultūrai. Virš šimtmečio gyvuojanti kompanija turi begalę šlovingų pasiekimų, tiek keliuose tiek sportinėse trasose. Juos pasiekti prireikė labai daug sunkaus darbo, bet būtent tai ir padėjo suformuoti kompanijos charakterį ir asmenybę.

Tačiau „Maserati“ istorija apima kur kas daugiau nei šlovingi pasiekimai lenktynių trasose bei kasdienio naudojimo keliuose, bendrovė taip pat pradėjo plėstis. Pagrindinė būstinė, 1940 metais buvo perkelta iš Bolonijos į dabartinę, kuri randasi Viale Ciro Menotti, Modenos mieste. Taip pat susijungimas Ferrari, kuris įvyko 1997 metais. Ir tai yra tik du iš daugelio pavyzdžių kurie įtakojo „Maserati“ plėtimąsi ir naujų automobilių kurimą.

Šiandiena mūsų pasididžiavimas atsispindi vertybėse, kurios apibrėžia prekės ženklą – naujovės, žmogiškųjų išteklių valdymas, darbinga aplinka ir artimi bei tvirti santykiai su klientais. "Maserati" yra prekinis ženklas, kuris pradėjo gyvenimą vietinėje rinkoje , bet laikui bėgant tapo pasaulinio lygio bendrovė, kuri turi savo atstovus 61 pasaulio valstybėje.

Kviečiame susipažinti su visa prekės ženklo istorija, pasiekimais ir automobiliais kuriuos „Maserati“ sukūrė per visus ilgus metus.